Народний депутат від фракції “Слуга народу” Роман Іванісов, який заявив про припинення членства в політсилі через судимість за сексуальні злочини, вже не зможе повернутися назад.

Таку заяву зробив перший заступник голови фракції і глава однойменної партії Олександр Корнієнко в ефірі “Радіо НВ”.

“Він призупинив участь у фракції. Я думаю, що після всієї тієї інформації, яка була, ми вже не зможемо його повернути у фракцію, навіть якщо він захоче”, – сказав політик.

За словами Корнієнка, остаточне рішення щодо Іванісова буде ухвалено 2 грудня – “формалізовано фракцією”, як і з виключеними раніше нардепами Ганною Скороход та Антоном Поляковим.Нагадаємо, народний депутат України з фракції “Слуга народу” Іванісов відбував покарання за зґвалтування.

Іванісова було затримано 14 вересня 1995 року Куйбишевським райвідділом міліції Запорізької області за ст. 117 ч. 3 (зґвалтування неповнолітньої), і ст. 118 ч. 2 (зґвалтування неповнолітньої неприродним чином) Кримінального кодексу України, який діяв на той час.

22 вересня його відправили в СІЗО, з якого за рішенням суду відпустили через три дні. 25 жовтня того ж року Іванісова затримали повторно, а 21 березня 1996 року засудили до 3,5 років позбавлення волі, з яких 2,5 він відбув у виправній колонії загального режиму.