Народний депутат від фракції “Слуга народу” і екс-ведучий Олександр Скічко заявив, що не просив нікого голосувати замість нього на засіданні Верховної Ради.

Про це він розповів в кулуарах Ради, трансляцію вів телеканал NEWSONE.

“Єдине, що можу сказати, напевно, коли ти виходиш із залу необхідно все ж забирати карту. Я як недосвідчений народний депутат цього не роблю, та й ніхто в принципі не робить”, – розповів Скічко.

За його словами, він не просив нікого, щоб за нього голосували, і не знає як це сталося.

“Наскільки мені відомо, дійсно, це такий резонанс у нас у фракції. Я думаю ми це з’ясуємо, і впевнений, що вам потрібно поспілкуватися з Сергієм, який зав’язаний в цій історії. Моє прізвище там фігурує як людини якої не було на робочому місці” , – зазначив нардеп.

Він підкреслив, що дане питання буде розглядатися на засіданні фракції, де і з’ясуються всі подробиці кнопкодавства.

“Прогулювати і просто вийти в коридор це дві різні речі. Що стосується цієї ситуації, буде засідання фракції на якому з’ясуються обставини. Я впевнений що це не повториться”, – підкреслив екс-ведучий.

Як повідомляв NEWSONE раніше, народного депутата від фракції “Слуга народу” Сергія Литвиненка спіймали на кнопкодавстві під час голосування за законопроект про уповноважених Верховної Ради. Імовірно, він проголосував за свого соратника Олександра Скічко.