Президент України Петро Порошенко критично висловився про колишнього голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, – пеередає Корупція Інфо

Популярне: Говорити вміють ВСІ: Порошенко ТАКЕ сказав про угоду ЄС! Тепер життя КОЖНОГО українця зміниться! Впасти можна!


Про це він сказав, відповідаючи на питання журналістів під час свого візиту до Брюсселя. Пише 24 канал.
Порошенко каже, що не знає, що Саакашвілі досі робить в Україні.

Я абсолютно не знаю, що робить пан Саакашвілі в Україні, тому що він був запрошений допомагати мені, але, на жаль, результати ви бачите. І він нічого не зробив з того, що було важливо, – сказав Петро Порошенко.

Водночас він запевнив, що Україна не збирається розслідувати будь-яку діяльність Саакашвілі.

"Я не збираюся з ким-небудь розслідувати діяльність українських громадян. Це перше. І друге – я не сприймаю ідею давати оцінку діяльності Саакашвілі в моїй країні, оскільки я його запросив допомогти мені впроваджувати реформи в Одеській області", – наголосив президент.

За його словами, "результати діяльності" Саакашвілі на посаді керівника Одещини може побачити кожен.

Нагадаємо, 30 травня 2015 року колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі президентом України Петром Порошенком був призначений головою Одеської ОДА. Тоді ж він отримав й українське громадянство.

У листопаді 2016-го Саакашвілі звільнився із займаної посади, однією з причин свого звільнення назвав "саботаж центральної влади".