Збройні сили України є гарантом результативності усіх дипломатичних зусиль, яких українська влада докладає для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський, виступаючи перед військовослужбовцями у зоні проведення ООС, який транслювався наживо на сторінці Офісу Президента у Facebook.

“Сьогодні ми цілодобово працюємо над поверненням миру на багатостраждальну землю українського Донбасу. Весь світ бачить, що Україна досягає цього дипломатичним шляхом, а наші Збройні сили були, є і будуть гарантом результативності усіх дипломатичних зусиль. Повірте, набагато легше вести перемовини, відчуваючи за собою вашу силу і саме вашу підтримку”, – сказав глава держави.

“Я вкотре пересвідчився у високій бойовій готовності наших підрозділів до будь-якого розвитку ситуації”, – наголосив Президент.В свою чергу, під час ротацій бойовики підганяють заборонену важку зброю на передній край – повідомляють бійці на передовій.

Піхотинці пов’язують активність й агресивність ворога з ротацією, яка нещодавно відбулася з іншого боку лінії фронту.

“Вихід техніки, повернення техніки. Ми вже знаємо, хто як із них поводить себе. Так що ми відрізняємо їх”, – каже військовослужбовець з позивним “дід”.

А бойову ворожу техніку, кажуть піхотинці, чути добре. І не лише колісні машини.

“Ми визначаємо чітко цю техніку. Танчики є, і бехи є. Свистить трохи. У нього турбіна працює зі свистом. Так що чути і танчики буває”, – розповідає боєць з позивним “дід”.