Відомий мексиканський музикант не зміг впоратися з тиском суспільства.

Черговий скандал в світі музики, пов'язаний з педофілією. Відомий мексиканський рок-музикант, засновник колективу Botellita de Jerez Армандо Вега Хіль наклав на себе руки після звинувачень в сексуальних контактах з неповнолітньою.

Він не зміг витримати тиску суспільства. Сама трагедія сталася в його рідному домі в Мехіко.

Вега Хіль залишив передсмертну записку на своїй сторінці в Twitter. У ній він написав, що його анонімно звинувачують в розбещенні 13-річної дівчинки. Його буквально завалили повідомленнями з хештегом #MeTooMusicosMexicanos.Мексиканський музикант запевнив шанувальників, що він не скоював цього злочину. У своєму останньому пості він також додав, що його смерть – це не визнання провини, а спроба полегшити життя своєму синові, пише видання The Independent.

Армандо Вега Хіль підкреслив, що його рішення піти з життя – добровільне, свідоме, і попросив нікого не звинувачувати.

Нагадаємо, зовсім недавно на Заході розгорівся черговий скандал, пов'язаний з педофілією. Після виходу фільму «Залишаючи Неверленд», в якому передбачувані жертви легендарного артиста Майкла Джексона розповідають про його домаганнях, на сім'ю покійного поп-музиканта знову обрушилися звинувачення. Багато британські та американські радіостанції відмовилися транслювати пісні Джексона.