Погрозити авіакомпанії МАУ олігарха Ігоря Коломойського податі иск на ірландській лоукостер Ryanair и Міністерство інфраструктурі України за нібіто "Втрата заробітку" в результате примусу до конкуренції є "сміхотворнімі", передає Корупція.Інфо.

Популярне:Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах 

Про це йдет в заяві комерційного директора лоукост Девіда О'Брайена.

"Ця сміховінна Вимога МАУ свідчіть про ті, что смороду НЕ зупіняться ні перед чим, щоб перешкодіті Українським споживачам и Відвідувачам користуватись такими ж недорогими повітряними перевезених, Які Ryanair надає в 33 других странах", – заявивши О'Брайен.

У Ryanair відзначають, что МАУ вдаються до помилковості юридичних погрозив щоб и далі утрімуваті скроню Ціну за польоти.

Водночас О'Брайен заявил, что даже НЕ Дивлячись на ті, что Ryanair НЕ зайшла на український ринок, МАУ змушені були знізіті ВАРТІСТЬ квитків. Це принесло Користь як українцям, так и іноземним туристам.

"І ми зберігаємо Надію на ті, что Україна в Якийсь момент у Майбутнього зможу Повністю використовуват доступ до найшіршої мережі маршрутів и нізькі тарифи, Які может Запропонувати только Ryanair", – Наголос ВІН.

Як повідомляв "Обозреватель", 10 липня Ryanair отказался віходити на український ринок, обвинили аеропорт "Бориспіль" у недотріманні зобов'язань.


13 липня гендиректор аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін заявил, что Мінінфраструктурі, аеропорт "Бориспіль" і Агентство Із Залучення и супроводу інвестіцій в Україну відновлюють переговори з Ryanair.

Пізніше стало відомо, что Ryanair может тимчасово Здійснювати рейси з МІЖНАРОДНОГО аеропорту "Бориспіль" або аеропорту "Київ" у Жулянах поки буде будуватіся термінал у "Гостомелі".