Мешканка казахстанського міста Теміртау показала, як не треба виховувати дітей. «Перенервувавша» вихователька душила дівчинку в дитячому саду, щоб малятко заснуло.

Інцидент стався в приватному садку «Будиночок» на Комсомольському проспекті. Одна з вихованок голосно плакала, чим, заважала іншим дітям і особливо 50-річній співробітниці установи. Неврівноважена жінка накрила дівчинку ковдрою, сіла на неї зверху і стала душити — мовчки, холоднокровно і, що називається, зі знанням справи.

Припинити подібні «виховні заходи» жінку змусив розголос — ролик з тихої години потрапив в мережу. На допиті в поліції жінка заявила, що просто втомилася і перенервувала, і взагалі дівчинка сама в усьому винна — не треба було балуватися під час тихої години. Правоохоронці відмовилися «увійти в становище» виховательки і ініціювали перевірку діяльності установи, з якої «душительницю», до слова, різко звільнили.

Нервова дамочка не відбудеться лише втратою роботи — за фактом знущань над дитиною вже розпочато досудовий розгляд за статтею 140 частина 2 КК РК.