На окупованому Донбасі викрадають дівчат з метою сексуальної експлуатації в Росії і в Україні, передає Корупція.Інфо

Популярне: Важко встояти на ногах! Найсексуальніша поліцейська країни шокувала новими еротичними фото! Вона знову забула про білизну? (18+)

Про це йдеться в щорічній доповіді Державного департаменту США "Про торгівлю людьми" 2017 року.

При цьому уточнюється, що конфлікт на сході України, який підживлюється російською агресією, привів до переселення близько двох мільйонів чоловік, і це населення особливо вразливе перед експлуатацією.

"У районах, контрольованих керованими Росією сепаратистами, ситуація стає особливо складною. Можливості для працевлаштування обмежені і" влада "сепаратистів обмежує міжнародну гуманітарну допомогу, яка б допомогла задовольнити потреби цивільного населення. Жінки і дівчата з районів, охоплених конфліктом, викрадаються з метою сексуальної та трудової експлуатації в Україні і Росії ", – наголошується в звіті.

У Держдепі зазначили, що українці піддавалися примусовій праці на окупованих територіях Донбасу. Цих людей часто викрадали і катували.

Також стало відомо, що терористи експлуатують неповнолітніх, закликаючи до своїх лав і використовуючи їх як живий щит.

У той же час заступник міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва повідомила, що за останній рік Україна вийшла з групи країн, в яких процвітає торгівля людьми.