На Львівщині чоловік, який у стані білої гарячці вбив рідну бабусю, сяде за грати на вісім років. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, передає Корупція.Інфо

Популярне: Заборона народної медицини: Новий скандальний законопроект

Трагедія сталася 30 жовтня 2016 року. На кухні будинку, де він проживав разом з бабусею, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, на грунті виниклого конфлікту, чоловік схватив зі столу порожню скляну пляшку з-під пива та вдарив літню жінку по голові. Після чого взяв з підвіконня уламок дзеркала та став наносити їй удари в область щоки та шиї. Потерпіла змогла вибратися на двір та почала повзти в сторону дороги. Обвинувачений наздогнав її та наніс ще декілька ударів уламком дзеркала, перерізав шию в області гортані.

Під час судового розгляду чоловік винуватим себе визнав повністю, хоча пояснив, що нічого не пам'ятає, бо перед тим на місцевій пилорамі випили разом з приятелем по 1л розведеного спирту на кожного. Спиртні напої вживав кожного дня, і з бабусею виникали конфлікти, коли вона робила йому зауваження. Тому вважає, що вбив бабцю. За два тижні до вчинення злочину мав аналогічний приступ, під час якого розбив в її будинку вікно.

Показання обвинуваченого у тій частині, що він нічого не пам'ятає про обставини вчинення інкримінованого йому злочину, суд розцінює як наслідок перебування його у стані алкогольного делірію, проте згідно висновку проведеної по справі амбулаторної судово – психіатричної експертизи це не позбавляло його можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними, а тому кваліфікація його дій за ч.1 ст. 115 КК України є вірною – вбивство (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).

Ураховуючи наведене, Самбірський міськрайонний суд Львівської області  дійшов висновку про призначення обвинуваченому покарання – 8 років позбавлення за ч.1 ст. 115 КК України.