Сьогодні Порошенко розставив для Зеленського “червоні лінії” і розкритикував його ідею за будь-яку ціну розширити нормандський формат, тому що це образить Францію і Німеччину, – коментує останню заяву колишнього президента тг-канал “ЗеРада”.

“При цьому нагадуємо, що сам Педро під час власного президентства постійно триндів про необхідність розширення існуючих форматів переговорів по Донбасу.

А тепер він зрозумів, що Зе для Кремля став рівно тим же, чим був сам пізній Педро, – абсолютно недоговороздатним суб’єктом, якого вирішено просто пересидіти. З огляду на, що Порох це положення відчув на своїй шкурі, а також те, що в тому числі саме це положення нездатності встановити мир призвело його до поразки на президентських виборах, Сивочолий прийшов до простого висновку – до того ж результату воно приведе і у випадку з Зеленським , а значить потрібно всіма способами спробувати його законсервувати.

Порошенко заважає Зеленському навіть робити спроби впарювати зневіреному електорату про нові формати і шляхи досягнення миру.

Інша справа, що досягнута таким способом поразка Зеленського самому Петру перемоги не принесе.

Слід чекати нового кандидата, в здатність якого принести мир повірять українці “, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко дав поради і нагадав “червоні лінії” чинному главі держави Володимиру Зеленському перед ймовірною зустріччю з російським президентом Володимиром Путіним.

“Ми в” Європейської солідарності “розуміємо, що посилення зовнішньої загрози завжди вимагає внутрішньої консолідації.” ЄС “підтримає будь-які підходи та ініціативи влади, які наближають хоча б на крок перемогу України в цій виснажливій війні.

Але я не можу промовчати, коли знову бачу ірраціональне бажання Зеленського як завгодно, в будь-який час і за будь-яку ціну побачити Путіна. Вважаю за необхідне дати кілька слушних і перевірених часом порад і освіжити для Банкової певні “червоні лінії”, – заявив Порошенко в своєму відеозверненні.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.