Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька прокоментувала “кадровий скандал”, що розгорівся у МОЗ за її відсутності. Відповідна заява була оприлюднена на сторінці МОЗ у Facebook.

Так, Скалецька повідомила, що в міністерстві буде проведено аудит, за результатами якого працівників, що “за картинками ховають неефективність і бездіяльність”, звільнять.

Міністр додала, що незважаючи на скандал, що розгорівся між одним із заступників Скалецької та частиною колективу, робота міністерства йде у звичайному режимі, і громадянам немає про що турбуватись.

Нагадаємо, 24 вересня працівники Міністерства охорони здоров’я звернулися із відкритим листом до прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Там ідеться, що нове керівництво хоче звільнити ключових працівників МОЗ, які втілювали реформу охорони здоров’я, і це нібито ставить під загрозу продовження цієї реформи.

“Дії нового керівництва МОЗ ставлять під загрозу продовження реформи охорони здоров’я в Україні… Тобто для того, щоб вам запропонували звільнитись “по-хорошому”, достатньо просто мати власну думку і силу захищати закон і зміни, які мають стати відчутними для всіх українців якомога скоріше. Нам прямо кажуть, що тепер треба працювати “по понятиям”, – йдеться у зверненні чиновників МОЗ до прем’єра.

На ці закиди мінстр МОЗ також відповіла у своїй заяві.

“Хочу запевнити всю команду міністерства – всі, хто працює ефективно на державу і народ України, спеціаліст у своїй справі – далі буде працювати в команді. І на тому крапка. Суть реформи державної служби – професійні чиновники, знавці своєї справи, що без політики працюють на державу. А не політичними засобами воюють з командою міністерства. Не я цю війну почала, але я її завершу”, – написала Скалецька.