Малюк проходить додаткове обстеження, щоб призначити йому найдієвіше лікування.

Паша Татарчук попри свій маленький вік вже вдруге вимушений боротись за своє життя. Вперше онкологія уразила хлопчика, коли йому не було ще і двох років.

«Під кінець грудня 2019 року Паша дуже сильно схуд, постійно температурив і не міг ходити, з кожним кроком відчував біль в області правої нирки. 9 січня 2020 року я записала на УЗД і там виявили величезне утворення. Після гістології поставили діагноз нейробластома з метастазами в кістковий мозок», – пригадує страшні для родини часи мама хлопчика Ірина.

Паша пройшов два блоки, і потім операція з видалення пухлини і ще три блоки хіміотерапії. Далі була променева терапія і п’ять місяців імунотерапії. Загалом Паша пройшов десять місяців важкого лікування.

«Паші весь шлях цих лікувань давався дуже складно, він ненавидів усіх навколо себе, дитина стільки сліз виплакала, кожен раз приходячи в лікарню він бився, не давав до себе підходити, захищав себе як міг і зі злістю дивився на мене, тому що я його тримала. Паша маленький і не розумів для чого це все… Але наприкінці листопада 2020 муки закінчилися – Паша був в ремісії», – додає жінка.

Далі малюка кожні три місяці лише обстежували, щоб переконатись, що хвороба відступила, але найгірші побоювання, на жаль, справдились – пухлина знову виросла, але цього разу в потиличній області головного мозку.

Лікарі приголомшили, що ця пухлина дуже агресивна і дуже швидко росте. Тому родина вирішила шукати порятунку у закордонних лікарів. Дві іспанські клініки відгукнулись, одна з них в терміновому порядку взяла дитину на лікування, щоб видалити новоутворення.

«Два тижні тому Паші зробили операцію, на операцію взяли в терміновому порядку, так як ситуація була критична. Клініка прийняла нас в борг з половиною оплати», – каже Ірина.

Але це лише новий початок. Наступна клініка вже чекає дитину на подальше лікування, але навіть за операцію у родини залишився борг, на продовження лікування немає коштів зовсім.

«Лікування потрібно терміново починати, бо пухлина може заново з’явитися за короткі терміни. Цей тиждень у нас починається з обстежень, ми оплатили тільки половину суми за нього і пообіцяли внести решту суми на цьому тижні. Я дуже сильно переживаю за свою дитину і хапаюсь за будь-яку можливість, щоб почати якомога швидше лікування. Прошу вас, відгукніться будь ласка, подаруйте Паші шанс на життя», – благає жінка.

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК 5457 0822 2185 3240

МОНОБАНК 5375 4141 2909 9312

ОЩАДБАНК 4790 7299 1241 6526

Татарчук Ирина (мама)