Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данілов переконаний, що західні партнери передадуть Україні сучасні американські винищувачі F-16 вже найближчим часом.

“Хочу всім нагадати, що коли почалася ця військова агресія активної фази 24 лютого, у нас, на жаль, на той час не було тієї зброї, яку сьогодні вже у наших ЗСУ та представників нашого сектору оборони. Ніхто не вірив, що у нас будуть Patriot, Leopard і багато іншого зброю, яке на сьогоднішній день вже є на території нашої країни. Літаки теж обов’язково будуть найближчим часом”, – заявив Данілов в ефірі національного телемарафону.

При цьому секретар РНБО закликав українців зберігати спокій і бути терплячими:

“Наш президент працює щодня для того, щоб сучасна зброя, яка нам потрібна для перемоги, якомога швидше була на території нашої країни. Працюють представники нашого Міністерства закордонних справ, величезна кількість людей для того, щоб прискорювати ці процеси”.

Сьогодні головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний також підтвердив, що українському війську потрібні сучасні американські винищувачі F-16, щоб бити ворога на фронті.