Президент провів нараду з представниками компаній-учасниць паливного ринку, нафто- і газодобувної галузі, мереж автозаправних станцій.

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками компаній-учасниць паливного ринку, нафто- і газовидобувної галузі, мереж автозаправних станцій, на якій закликав бізнес активніше знижувати ціни на бензин з урахуванням зміцнення курсу гривні

У повідомленні прес-служби Офісу президента йдеться, що під час наради сторони обговорили питання зниження цін на пальне на українських АЗС і детінізації ринку. «Ми звертаємось до вас з пропозицією активніше відреагувати на зміцнення курсу і зменшити відповідно ціну на бензин. Не надавати знижки, а зменшити ціну на табло», – цитує прес-служба Зеленського.

При цьому, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Сергій Ніколайчук зазначив, що останнім часом ціни на бензин і дизельне пальне почали знижуватися. Також спостерігається тенденція зміцнення курсу гривні, тому пальне продовжуватиме дешевшати. АЗС повинні суттєвіше зменшувати ціни на пальне, але замість цього вони нарощують виплати за бонусними програмами.