Через загострення ізраїльсько–палестинського конфлікту сторони обмінялись сотнями ракетних обстрілів. Є десятки загиблих та поранених. Президент України Володимир Зеленський закликав припинити протистояння.

Заклик до учасників конфлікту президент України опублікував у Твіттері. Він наголосив, що обстріли спричинили багато людських трагедій.

“Без смутку й жалю неможливо на все це дивитися. Потрібно негайно зупинити ескалацію заради життя людей”, – написав Зеленський.

Раніше МЗС України засудило загострення у Східному Єрусалимі та обстріли між ізраїльтянами та ХАМАСом. У дипвідомстві наголосили, що насилля необхідно зупинити.

Зазначимо, що ізраїльсько-палестинський конфлікт триває вже протягом багатьох десятиліть. Нещодавно ситуація загострилась у Східному Єрусалимі, звідки хотіли виселити мусульманські родини. У жорсткі протистояння вступили з палестинцями ізраїльські правоохоронці. Потерпілих нарахували понад 2 сотні.

Із Сектора Гази 10 травня здійснили ракетний обстріл півдня Ізраїлю, в деяких населених пунктах спрацювали сирени. Ізраїль відкрив вогонь у відповідь.

Бойовики з Сектора Гази 11 травня другий день запускали сотні ракет у бік Ізраїлю, на що у відповідь отримували авіаудари.

Загалом понад тисяча ракет були випущені з Сектора Гази в бік Ізраїлю.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.