Жоден із батьків не може уявити, що власну дитина може важко захворіти. Тому, коли виявляється хвороба навіть у таких крихітних дітей, як Полінка, ніхто до такого не готовий. Як і не були готові батьки 2-річної Полі.

Одного дня мама дівчинки виявила в неї на шиї збільшений лімфовузол, звернення до лікарів і діагноз простого запалення не заспокоїв батьків, вони продовжили обстеження у різних лікарів, і не помилились – у дитини запідозрили Лімфому (рак лімфатичної системи).

Родина негайно вирушила до Ізраїлю, для встановлення типу хвороби і початку дієвого лікування, але тамтешні медики виявили, що збільшений лімфовузлів – це метастаз, а тому є ще пухлина, тобто діагнозом може бути Саркома. Але взятий шматок пухлини показав, що дитячий організм атакувала високоагресивна нейробластома і вже перейшла до 3 стадії.

«За цим діагнозом був визначений протокол лікування, який включає в себе: 8 курсів важкої хіміотерапії, операцію з видалення залишків пухлини, променеву терапію, трансплантацію кісткового мозку (слава Богу, КМ здоровий і буде можливість взяти клітини господар = господар), імунотерапію!!! Клініка виставила рахунок на суму майже 270 000 доларів. Ми просимо допомоги у всіх. Кожен може допомогти врятувати ангела, розбудивши доброту і зцілив душу», – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк
4731219107478186
Дудко Ігор Анатолійович