Дворічний Роман Ротко в серпні минулого року занедужав, у дитини піднялась температура, через яку довелося звернутись до лікарів.

«Лікувалися антибіотиками і антигістамінними препаратами. Пролікувалися 6 днів на сьомий висипали, але через тиждень знову поднялась температура і ми знову в інфекційному відділення. Лікування що і вперше, але цього разу помітили щось не те в аналізі крові», – пригадує мама Романа.

Подальше дослідження показало, що у дитини рак крові.

«У нашого малюка гострий лімфобласний лейкоз (група надвисокого ризику). Лікування Роми продовжується вже рік. Зараз ми проходимо останній протокол лікування, який дуже затягнувся. Аналізи погані, то температура, то проблеми зі шлунком, тому ми ніяк не можемо рухатися далі. Попереду два блоки хіміотерапії, потім нас відпустять додому на підтримуючу «хімію», це ще два роки лікування. На цій таблетованій «хімії» дуже страждає печінка і потрібно буде постійно купувати гепатопротектори. І ще величезна кількість підтримуючих препаратів, антибіотики, фізрозчин, глюкозу. Нам зараз ніяк не впорається без вашої допомоги», – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги :

№ картки 5168 7573 4308 9654 Ротко Ауріка