Президент України Володимир Зеленський провів на новій посаді уже більше місяця і до його діяльності українці ставляться неоднозначно.

Прихильники колишнього президента, Петра Порошенка, всебічно критикують Зеленського і тільки й чекають, коли ж він оступиться, в більшості випадків, така критика проплачена, іншими словами "порохоботи" та тролі в дії.

А ось виборці, Володимира Олександровича задоволені рішеннями нового президента і чекають від нього більш рішучих дій у майбутньому. 

Прості українці чекають від президента вирішення багатьох насущних питань. І звичайно одне з головних – зниження тарифів, особливо на газ.

Користувач соц мережі Фейсбук під ніком Андрій Нечай звернувся до Володимира Зеленського з потужним зверненням і пропозицією, як вирішити проблему з газом в Україні. 

Ось що він написав.

ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР!

Якщо Ви і Ваші радники не знаєте – в Україні розвідано запасів газу більше ТРИЛЬЙОНУ КУБІВ! При середньому видобутку 5-7% ми ПОВИННІ ДОБУВАТИ близько 60!!! мільярдів кубів газу щороку і стати енергетично незалежними вже давно! У 2018 році у УКРГАЗВИДОБУВАННІ ВКРАДЕНО 40!!!! мільярдів гривень, але видобуток не зріс ні на кубометр!

ПРОПОНУЮ:

НЕГАЙНО ПОСАДІТЬ ВСЕ КЕРІВНИЦТВО!

Найміть три бригади бурильників – а кращі в світі – то є українці – де тільки не працюють! – я готовий очолити процес, маю величезний досвід глибокого буріння – за життя пробурив сотні км. За пів-року ми за невелику зарплату доведемо видобуток газу до 60-80 мільярдів кубів!

Це буде НАЙКРАЩИМ ДАРУНКОМ УКРАЇНІ, який Ви зробите!

Нагадаємо, Зеленський анонсував інтеграцію України в європейський цифровий ринок

Володимир Зеленський анонсував приєднання України до цифрового ринку Європи. Про це він заявив вчора на одному із бізнес-форумів в столиці. Президент всіх закликав не сумніватися в перспективах країни і вкладати свої гроші в її розвиток.

"Півроку тому я вирішив інвестувати в Україну найдорожче з того, що у мене є, – це мій час. Закликаю вас чинити так само. Інвестуйте в Україну час, гроші, ідеї. Давайте змінимо Україну разом", – звернувся президент.

Гарант заявляє, що наразі займається активними дослідженнями розвитку країн. З'ясувалося, що перш за все налагоджували освіту і технологічну галузь.

"Україна буде робити так само. Роль держави в економіці в наступні п'ять років буде зводитися до трьох речей. Перше – не заважати бізнесу працювати. Друге – побудувати прекрасну інфраструктуру та умови, щоб робити бізнес в Україні було просто зручно. Третє – фокус на освіті, науці і технологіях", – впевнений лідер.