Казанський пропонує направити велику кількість біженців на Закарпаття, що значно змінить етнічний склад регіону на користь України.

Україна може скористатися війною, що почалася, і переселити значну кількість біженців у Закарпатті на кордон з Угорщиною, вирішивши таким чином питання етнічних пропорцій українців і угорців, які проживають в регіоні. Про це у своєму телеграм-каналі пише український журналіст та блогер Денис Казанський.

Уряд Угорщини заявив, що не допомагатиме Україні зброєю, щоб Росія не завдавала ударів по угорцям Закарпаття. Так і сказали – саме по угорцям. Решту нехай бомбять… Що ж час поговорити про Угорщину. Війна – це не лише час втрат, але й час можливостей. Одна з таких можливостей – це можливість змінити етнічну ситуацію на Закарпатті, – зазначив Казанський.

За його словами, внаслідок бойових дій в Україні з’явилися мільйони біженців зі східних та південних областей і вже зараз зрозуміло, що частина з них ніколи не повернеться до своїх міст, навіть у разі їхньої деокупації. Одні не захочуть повертатися після пережитого, іншим повертатися просто нікуди, тому що їхні міста практично знищені та відбудовані ще не скоро.

На думку журналіста, таким переселенцям і потрібно пропонувати переїзд до Закарпаття, особливо до районів, де є значний відсоток угорського населення.

Зрозуміло, не всі хочуть переїжджати до Берегова та Чопа. Ну так багато і не треба. Тисяч 20-25 точно знайдеться, і цього цілком вистачить, щоб склад міського населення зазнав суттєвих змін. Ще десятки тисяч напевно будуть раді отримати земельні ділянки у Берегівському Звісно, ​​держава має допомогти людям з житлом і побудувати для них нові будинки, але це й так планується робити, а щоб у переселенців була робота, туди ж, на Закарпатті, слід евакуювати і бізнес із зруйнованих та захоплених міст Сходу. Можна, наприклад, створити для цього індустріальні парки у Берегові, Мукачеві та Чопі, – зазначив він.

Друзі, Корупція.Інфо створює власний крипто канал в телеграмі.

Та проводить розіграш 1000 гривень серед нових підписників. Посилання на канал в описі під відео.

Журналіст наголосив, що такі заходи зараз абсолютно виправдані та аж ніяк не порушують нічиї права.

А якщо в угорського уряду із цього приводу виникне якесь занепокоєння, то його пан Орбан сміливо зможе висловити своєму партнеру Володимиру Путіну, з вини якого в Україні утворилася така кількість нещасних біженців. Нам у будь-якому разі необхідно допомагати цим громадянам і десь їх розміщувати.Так чому б не розмістити їх у Закарпатті? Можливо, у цьому випадку горе цих людей стане ближчим і зрозумілішим угорським сусідам. Взагалі Закарпаття – це дуже недооцінений і благодатний край. Близькість до Європи, відмінний клімат, гарні краєвиди, багата історія. І при цьому в ньому живе якихось жалюгідних 1 млн 300 осіб. Це очевидна аномалія. Думаю, на Закарпатті цілком може жити 2-2,5 млн осіб, а то й більше. Очевидно, що українці просто мало знають про цей регіон, – наголосив журналіст.

Угорщина відмовилася брати участь у поставках західної зброї Україні, щоб не наражати на небезпеку російських обстрілів угорців, які проживають на Закарпатті. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

150 тисяч угорців мешкають у західній частині України. Очевидно, що у разі постачання нами зброї ці поставки будуть ціллю росіян для обстрілів. Ми не хочемо, щоб вони стріляли по регіонах проживання угорців. Ми маємо брати до уваги безпеку Угорщини та угорців, – сказав Сійярто в інтерв’ю CNN.

Міністр заявив, що після цього рішення угорсько-українська частина кордону є найбезпечнішим варіантом перетину. “Тому Міжнародний Червоний хрест веде свою логістику з Угорщини”, – сказав він.