Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон виступив з різкою заявою в прямому ефірі і сказав, що в українській казні майже не залишилося грошей.

За його словами, якщо прем’єр-міністр Шмигаль назве реальну кількість грошей в казні України, це буде шокуюче для суспільства.

Фрагмент відео програми “Час Голованова” на каналі “Україна 24”, де Гордон був запрошеним гостем, був опублікований на відеохостингу YouTube.

“У мене питання до Шмигаля, скільки у нього грошей зараз? Не у нього, у держави в казні, скільки грошей? Нехай цифру назве. Я не хочу лякати нікого, але якщо він назве цифру правдиво, це буде шокуюче. Україна на межі і при цьому я заявляю, я особисто заявляю зараз, повторюю: це ж залишається поза увагою, так я повторю про те, що у нас величезна корупція триває на всіх основних напрямках “, – заявив Гордон.

При цьому журналіст розповів про свою розмову з двічі колишнім керівником української митниці Анатолієм Макаренком, за словами якого корупція на митниці величезна. При цьому саме митні надходження є одним з головних донорів до бюджету.

За словами Макаренка, в разі, якщо корупція на митниці буде виключена, гроші МВФ Україні взагалі не знадобляться.