Наразі до поліції подано заяву. Вирішується питання правової допомоги.

Київський актор В'ячеслав Кошелєв побив жінку і виклав фото з нею у Facebook – жорстке насильство збурило суспільство, а також народних депутатів. Потерпіла – Олена Савченко – розповіла, що подала заяву до поліції через замах на життя. Наразі вона здійснює лікування.

Про подію стало відомо 26 серпня. Кошелєв, який працює в Театрі на Липках, виклав у Facebook світлини з травмованою жінкою. Одну з них він підписав: "Ось як я її розфарбував, нехай скаже "спасибі", що не задушив подушкою, нехай тепер полежить в нейрохірургії, подумає". Згодом цей допис було видалено.

У коментарях Савченко вказала, що її кілька разів вдарили у скроню через "поламані сигарети". Сам Кошелєв заявив (також у Facebook), що розлучився з жінкою і вона "здійснює помсту через розлучення" й нібито "кидається з ножем". Савченко повідомила. що наразі відкрита кримінальна справа черех замах на вбивство. 

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

На цю ситуацію звернув увагу народний депутат Борислав Береза. Через соцмережу він закликав допомогти керівництво Нацполіції, а також своїх колег.


Парламентарка Ольга Червакова повідомила сьогодні, 27 червня, що Олена написала заяву до поліції, проконсультована з лікарем-неврологом та отримує медичну допомогу.

"Питання правової допомоги вирішується зараз", – додала вона.