Лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко подав позов до Печерського районного суду Києва проти екс-глави СБУ Валентина Наливайченка через отруєння третього президента України Віктора Ющенка.

Він звинувачує Наливайченка в посяганні на честь, гідність та ділову репутацію і вимагає відшкодувати символічну компенсацію в сумі 1 гривні. Згідно з повідомленням на сторінці Facebook "Сили і честі", в березні 2019 року екс-глава СБУ в ефірі одного з телеканалів звинуватив Смешко в причетності до отруєння Ющенка.

Однак юристи лідера "Сили і честі" запевняють, що ця інформація є наклепом. "Смешко ніколи не був і не є стороною в кримінальному провадженні про отруєння Віктора Ющенка в 2004 році. Підозра у скоєнні злочину Ігорю Смешко ніколи не висувалася", – наполягають вони.

У зв'язку з цим Смешко хоче, щоб суд визнав слова Наливайченко недостовірними, а він озвучив офіційне спростування своєї заяви.

Нагадаємо, Смешко заявив, що сьогодні необхідно не соромлячись надавати преференції і пільги компаніям з тих європейських країн, які реально допомагають нам у протидії Росії.