Заступник головного лікаря дитячої лікарні Полтави Степан Вернигора в робочий час перебував в нетверезому стані. Запросив журналістів до свого кабінету, де почав неадекватно поводитися, передає Корупція.Інфо.

Популярне: 
“Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

Відео опублікувала у Facebook кореспондент місцевого телеканалу Катерина Залевська.

Журналісти приїхали до дитячої лікарні, яка розташована в мікрорайоні Левада. Хотіли взяти коментар стосовно 7-річного хлопця, якого поранили під час стрілянини на полтавському пляжі. Представники медіа чекали протягом 2 годин. Після цього Вернигора згодився прокоментувати стан пацієнта.


"Що відбувалося далі, відомо тільки цій людині в кріслі. Журналісти були лише очевидцями цілковитого неадеквату. Мат, крики, образи, раптове впадіння в фазу сну, потім знову крик, а в кінці нерозбірлива мова (це і був, до речі, довгоочікуваний коментар)", – написала Залевська.

Автор допису припустила, що лікар не п'яний, а хворий. Відео набрало більше 10 тис переглядів. Полтавці обурилися побаченому. Звинувачують Вернигору у пияцтві або вживанні наркотиків.

"Мені було погано, стан здоров'я, тиск", – сказав Вернигора про свій стан виданню "Коло".

У селі Нападівка Тернопільської області водій Ford Transit збив трьох хлопців. Як з'ясували, за кермом був місцевий нетверезий священик.