Дмитро Разумков – сьогодні досить вагома особистість в українській політиці. Радник президента Зеленського протягом усієї передвиборної кампанії, глава пропрезидентської партії “Слуга народу” і головний претендент на крісло спікера Верховної Ради.

І це всього за декілька місяців. А ще зовсім недавно Разумков був звичайним політичним консультантом.

Звичайно окрім професійних якостей українців цікавить і походження Дмитра Разумкова, його батьки, дружина, діти.

Своє особисте лідер “Слуги народу” старається не афішувати. Відомо, що Дмитро одружений і виховує двох дітей. Його дружину українці мали змогу побачити на урочистому прийому з нагоди Дня Незалежності у Маріїнському парку.

А ось батьки Разумкова – тема набагато цікавіша, адже вони у нього досить відомі особистості.

Дмитро Разумков старший син Олександра Разумкова. Олександр Разумков в 1994-1995 р. був першим помічником президента України Леоніда Кучми, керівником групи помічників і референтів президента. Подав у відставку в кінці грудня 1995 через конфлікт з главою Адміністрації президента України Дмитром Табачником. Олександр Разумков помер 29 жовтня 1999 року в Києві після важкої невиліковної хвороби.

Мати Дмитра Разумкова – Наталія Кудря, актриса, народна артистка України. На даний момент трудиться в Національному академічному театрі імені Лесі Українки.

Наталія Кудря – майстер своєї справи і одна з найуспішніших українських театральних актрис, яка виступала на сцені з найіменитішими акторами сучасності.

Також в активі Наталії Кудрі роль у знаменитому мюзиклі “За двома зайцями” разом з Пугачовою і Галкіним.

Відзначимо, що Дмитро Разумков дуже схожий на свою маму – у них майже однакові усі риси обличчя.