Українські військові щодня демонструють невимовну мужність у протистоянні з “другою армією світу”. Під їхній приціл потрапляють й кадирівці.

Про успішну роботу українських десантників розповів командир підрозділу 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ. Зауважимо, прізвище майора не вказують. Ймовірно, з міркувань безпеки.

Майор зазначив, що його підрозділ обороняв Рубіжне, Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Один з боїв командир згадує з особливою гордістю. Тоді на один із взводних опорних пунктів вийшло близько 60 – 70 кадирівців підрозділу “Ахмат”. Командир роти наказав українським захисникам перегрупуватися. Унаслідок ефективних дій ЗСУ окупанти втратили 10 бійців, а ще 8 – зазнали поранень.

Уявіть собі, аеромобільне-десантне відділення зайшло у фланг найманців й завдало їм значних втрат. Вони змушені були відступати, а точніше тікати,– пригадав військовий.

Майор наголосив, що його командири відділень, головні сержанти взводів та рот нищили техніку та особовий склад загарбників “на нуль”. А один воїн-десантник міг знищити ціле парашутно-десантне відділення окупантів.

Боєць наголосив, що Десантно-штурмові війська – це велика довіра один до одного. Адже кожен воїн знає, що інший завжди підтримає його ціною власного життя.

Нагадаємо, що за добу 29 червня ЗСУ знищили 150 російських військових, які зі зброєю у руках прийшли на нашу землю найбільших втрат вороже військо зазнало на Бахмутському напрямку.