Сьогодні в інтерв’ю виданню “Лівий берег” Володимир Кличко сказав, що політика йому не чужа. Але поки що він явно не готовий заявляти, про плани займатися таким видом діяльності.

Він впевнений, що міг би працювати краще, ніж багато нинішніх політиків.

“Я зараз не буду заявляти, що у мене є якісь плани цим займатися (політикою). Але коли я слухаю наших політиків – а я за ними уважно спостерігаю, – то часто думаю: хто ці смішні люди? Що вони говорять? Що вони роблять? Адже я точно можу зробити це краще”, – вважає Володимир Кличко.

А також додав, що серйозно ставиться до професії політика.

“Що значить “пішов у політику”? У політику не ходять. Нею або займаються, або вона займається тобою. Ти робиш вибір. Будеш цим займатися чи ні”, – сказав Володимир Кличко.

Нагадаємо, в тому ж самому інтерв’ю, його брат лідер партії «УДАР» Віталій Кличко відповідаючи на питання про свої президентські амбіції, заявив:

«Потрібно буде? Я не боюся таких викликів. Чи потрібно мені це як Віталію Кличку? У мене дуже великі сумніви. Але якщо потрібно буде Україні, політичній ситуації, поживемо – побачимо. Ще рано зараз згадувати, про що-небудь говорити», – сказав він.