Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба посміявся над візитом глави МЗС РФ Сергія Лаврова до окупованого Криму і зазначив, що навіть злива виступила проти планів росіян. При цьому він пообіцяв проведення саміту Кримської платформи за будь-яких погодних умов.

У своєму акаунті в Twitter український дипломат пожартував над тим, що Лавров був змушений змінити план свого візиту на захоплений півострів через сильний дощ.

Кулеба зазначив, що “це ще камені з неба не почали падати” і заявив про проведення саміту щодо повернення захопленого Криму за будь-якої погоди.

“Навіть злива – проти російських окупантів, і це ще “камені з неба” не почали падати. А ось саміт Кримської платформи відбудеться за будь-якої погоди”, – підкреслив глава МЗС України Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, що 12 серпня російський міністр закордонних справ Сергій Лавров прибув до захопленого Криму, де висловився з приводу Кримської платформи:

“За тиждень відбудеться черговий шабаш – “Кримська платформа”, на якій Захід продовжуватиме пестувати неонацистські, расистські настрої сучасної української влади”

А також взяв участь у форумі Таврида у Судаку. Організатори заходу розповіли, що екскурсія Лаврова Тавридою не вдалася – її завадив провести сильний дощ.