Голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков розповів, що в офісі Володимира Зеленського не обговорювали пропозицію надати посаду главі адміністрації президента часів Януковича Андрію Портнову.

“Я особисто з Портновим не знайомий, у мене ніколи не було можливості з ним поспілкуватися. Наскільки мені відомо, такі пропозиції (щодо посади Портнову у виконавчій владі – ред.) ані від партії, ані від Офісу президента сьогодні не звучали. Тому коментувати, що можливо в майбутньому, некоректно”, – сказав він в інтерв’ю BBC News Україна.

Зазначимо, Разумкову також натякнули, що за кілька днів до подання законопроекту президента Зеленського про люстрацію, практично ідентичне бачення люстрації оприлюднив Портнов. Однак Разумков відповів, що це питання до Портнова і він не може цього коментувати.

Нагадаємо, глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков не підтримає кандидатури члена партії ОПЗЖ Віктора Медведчука та екс-президента Петра Порошенка, якщо їх висунуть на пост першого заступника голови Ради.