Вбивство 13-річної Інни Дубик під Дніпром шокувало суспільство і викликало широкий резонанс. Батьки підлітка розповіли поліції про зникнення дочки лише через 6 днів після зникнення – увесь цей час вони пиячили, хоча розповідають про те, що проводили пошуки самостійно. Злочинця затримали, і він дає свідчення. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Інна з села Миролюбівка П'ятихатського району закінчила 7 клас. На літніх канікулах вона займалася господарством і пильнувала свого молодшого братика. 23 червня дівчинка пішла у магазин, але додому так і не повернулася.

Підлітка шукали близько ста небайдужих, жителі села розповідають, що ніколи стільки поліції тут не бачили. Кілька разів "спливали" сигнали про те, що Інну бачили в різних місцях, і правоохоронці прискіпливо перевіряли всю інформацію.

Злочин було скоєно 23 червня. Вбивця знав Інну, але "шапково"."Може, привіталися і все. А так, щоб дружити – не дружили. Він нещодавно приїхав у село", – розповів старший брат Інни Сергій.

За словами місцевих жителів, злочинець приїхав у село недавно та займався різними підробітками. Рецедивист раніше сидів за крадіжку та за викрадення автомобіля. Тепер йому загрожує довічне.

Як розповіла начальник служби у справах дітей Олена Компанієць, байдужість батьків Інни шокувала її. Сусіди також тривалий час не помічали зникнення Інни…

Не дивлячись на інформацію про те, що підліток нібито також могла випити спиртне і її нерідко бачили в компанії старших хлопців, сусіди відгукуються про Інні як про світлу і добру дівчинку.

Сім'я вбитої через зловживання алкоголем батьків перебувала на обліку як неблагонадійна. У той же час близько півроку вони начебто виправилися.

Молодшого сина тепер планують забрати від горе-батьків соціальні служби.