Кримінальні справи стосовно Яценюка закриті, – ГПУ

Слідчі не знайшли ознак правопорушень, – Корупція Інфо.


Генеральна прокуратура закрила кримінальні справи стосовно колишнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, які були порушені за зверненнями народного депутата Дмитра Добродомова. Про це повідомив перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук, передає Укрінформ.

Популярне: "Володя, поверни телефон": як Дзиндзя і Парасюк поскандалили в кулуарах Ради (ВІДЕО)"Генпрокуратура зобов'язана була зареєструвати ці заяви. Обидві справи закриті, тому що встановлено відсутність кримінального правопорушення. Цим займалося головне слідче управління під керівництвом Юрія Столярчука. Все це вигадки, які ми чули від різних політиків і які не знайшли свого підтвердження", – сказав Сторожук.

Заступник генпрокурора пояснив, що своїми зверненнями до Генпрокуратури народні депутати зводять політичні рахунки.


Раніше народний депутат Добродомов заявив, що стосовно Яценюка було порушено справу за хабар у $6 млн від народного депутата сьомого скликання Ігоря Скосара. Також Добродомов стверджував, що ГПУ розслідує справу за фактом отримання Яценюком хабара в розмірі $3 млн за призначення на посаду керівника "Концерну РРТ Володимира Іщука.
 ‡агрузка...