33-річна Келлі Баллінгер протягом двох тижнів щоночі замотувала дочку скотчем, щоб та не заважала їй проводити час з коханцем. Одного ранку чотирирічна Дезарі не прокинулася, передає Корупція.Інфо

Популярне: А ви вже стали на чергу у дитячий садочок? Дізнайтесь чи є місце і для вашої дитини

Келлі Баллінгер і її друг Метью Лонгеккер щоночі замотували дитину клейкою стрічкою поверх ковдри, щоб та не могла поворухнутися. Як стверджують детективи, час від часу скотчем обмотували і обличчя дівчинки. В результаті цих дій чотирирічна Дезарі задихнулася.

Поліція з'ясувала, що зазвичай за малятком наглядала бабуся, але їй вже довгий час не давали побачити внучку. Бабуся стверджує, що раніше загибла дівчинка була веселою і життєрадісною. Крім Дезарі в родині Баллінгер є ще двоє маленьких дітей, які тепер передані органам опіки.

На тілі Дезарі поліцейські виявили множинні синці та рвані рани. Очевидно, методи виховання Келлі Баллінгер і Метью Лонгеккера не обмежувалися обмотуванням скотчем. Коханцям пред'явлено звинувачення в жорстокому поводженні з дітьми і вбивстві, тепер їм загрожує довічне ув'язнення.