У віці 78 років пішов з життя відомий український письменник і перекладач Віктор Шовкун. Про це в Facebook повідомила його дочка Леся Шовкун.

"Немає більше у мене тата", – написала Леся Шовкун, прикріпивши до публікації декілька знімків Віктора.

Шовкун прославився своїми перекладами творів класиків світової літератури Віктора Гюго, Оноре де Бальзака, Маркіза де Сада, Альбера Камю, Габріеля Гарсіа Маркеса, Агати Крісті, Едгара По і багатьох інших. Крім того, він працював і над творами сучасних авторів: Стівена Кінга, Пауло Коельо і Дена Брауна. Шовкун перекладав з англійської, французької, іспанської, італійської, португальської та російської.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

 За свої авторські твори та переклади Віктор Шовкун отримав премії ім. Сковороди, ім. ім. Максима Рильського та ім. Лукаша Ars Translationis.

У 2005 році письменник випустив авторський роман "Життя в абсурді". Це квазіавтобіографічний твір наповнений замальовками з повсякденного життя, а також портретами сучасників.

Нагадаємо, Державний комітет з телебачення і радіомовлення України присудив головний приз конкурсу "Краща книга України" 2018 року Нового Заповіту в двох книгах, який випустило видавництво "Фенікс".