Прокуратура відпустила депутата Чернігівської міської ради Ярослава Ковтуна, який збив на смерть людину на пішохідному переході.

Постраждалий від отриманих травм помер у лікарні.

Затриманого депутата Чернігівської міської ради Ярослава Ковтуна, який скоїв смертельну ДТП, відпустили. Постанову про його звільнення видала прокуратура, оскільки там кажуть, що підстав для затримання немає.

Цю інформацію підтвердила речниця поліції Наталія Реберг.

Як зазначається, з-під варти Ковтуна відпустили на тій підставі, що проти нього немає доказів. Згідно з матеріалами справи і його свідченнями, одразу після аварії він викликав медиків і копів. Крім того, уночі він супроводжував потерпілого до шпиталю і погодився залишатися за місцем проживання, постійно підтримуючи зв’язок зі слідчим у кримінальному провадженні.

У постанові уточнюється, що затримання депутата відбулося лише через 15 годин після наїзду. Крім того, у документі сказано, що експерти ще не перевірили автомобіль і не провели судово-медичну експертизу. Також ще не встановлені і не допитані свідки ДТП.

“Таким чином підстав для затримання немає”, – сказано в документі.

Нагадаємо, ДТП сталася 10 вересня на пішохідному переході у Чернігові. Там депутата збив місцевого жителя, який від отриманих травм, загинув у лікарні. За висновками лікарів, на момент ДТП водій був тверезим.