Україна повинна шукати економічні резерви всередині країни, а не сподіватися на західних партнерів та транші МВФ.

Про це повідомила народний депутат від “Слуги народу”, член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони Ірина Верещук в ефірі одного із телеканалів.

“Щоб оцінити економічну політику України потрібно зрозуміти глибину падіння після коронакризи. Наразі ми стабілізувалися, ми не падаємо, але ми й не ростемо так як потрібно”, — прокоментувала вона.

Верещук додає, що в нас немає можливості друкувати гроші в такій кількості як, наприклад, США.

“Можливо наші західні партнери бояться інфляції, яка може бути спричинена неконтрольованим друкуванням. Ймовірно на це є причини, бо це дійсно допомагає. Нас лякали, що якщо ми не візьмемо черговий кредит транш МВФ, біда, все, впадемо на коліна. Не взяли, вижили. Немає катастрофи, ми повинні шукати резерв у себе”, — резюмувала вона.

Раніше, Верещук заявила, що Україна здатна жити самостійно, без кредитів МВФ.

“Зауважте, ми вже який місяць живемо без кредиту МВФ. І уряд справляється. І в мене вже закрадається оптимістична думка — а можливо і в подальшому справимося? Ми ж не можемо дивитися постійно на МВФ як на істину останньої інстанції. Ми можемо працювати над тим, щоб і кредити були, і рекомендації виконувалися, і, що найважливіше, щоб людям було комфортно від таких кредитів і рекомендацій”, — сказала вона.

Верещук дала схвальну оцінку діям уряду щодо стабілізації гривні.

“Вважаю, що це завдяки роботі уряду. Ну і звичайно ринку, який відновлюється, підживлюється.

А ще, я сподіваюся, що урядова монетарна і фіскальна політика не буде обтяжливою для українців. Бо знаю, що залишається проблема з ФОПами, залишається проблема фіскалізації”, — додала нардеп.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.