Виконуючим обов’язки начальника Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби призначено Сергія Лебедко.

Як повідомляє журналіст Юрій Бутусов, у 2017 році чиновник був затриманий на місці злочину при отриманні хабара в 66 мільйонів гривень.

«Суд триває три роки, 18 січня нове засідання, уявіть здивування судді, який побачить, що підсудного підвищили на посаді і призначили на ще більш важливий пост?» – пише він на своїй сторінці в соціальних мережах.

За словами Бутусова, співробітники СБУ затримували чиновника «на вимаганні хабара за відшкодування податку на додану вартість».

«Лебедко тоді негайно звільнили. А проти Насирова (колишній керівник фіскальної служби Роман Насиров. – авт.) було відкрито кримінальну справу НАБУ. І ось Насиров продовжує перебувати під прицілом НАБУ, його справа передана до Вищого антикорупційного суду. Але його найближчий співробітник Сергій Лебедко став при президенті Зеленському “новим обличчям” і успішно зробив кар’єру! Це просто вражаюче, комедія. Лебедко взяли на хабарі на відшкодування ПДВ по одній з великих компаній, але тепер через три роки, Лебедко призначили керувати відшкодуванням ПДВ для всіх великих компаній. Немає слів», – стверджує Юрій Бутусов.

Він публікує на сторінці фотографії з затримання чиновника, а також вмісту банківської комірки.