Закарпатський нардеп прокоментував скандал між міністром Супрун і лікарем Тодуровим, повідомляє Корупція. Інфо

На своїй сторінці у facebook народний депутат Віктор Балога висловився так:

…Нарешті лікарі почали говорити вголос про те, як МОЗ вбиває людей. Бо коли про це кажуть політики, Банкова виставляє це як «боротьбу з реформаторами».

Стосовно цієї заяви скажу вам так: хто такий Борис Тодуров і скільком людям він врятував життя, знає вся Україна. А хто така Уляна Супрун, не знає ніхто. Тому, я схильний більше довіряти йому.

Більше того, я і сам стикнувся з тим, як люди помирали через халатність і байдужість МОЗ-у. 

Не так давно пішов з життя мій земляк, який не дочекався пересадки серця в Білорусі, бо підопічні Уляни Супрун не спромоглися виписати гарантійний лист для білоруської сторони. 

Тому, якщо буде процес, можу виступити з цими фактами як свідок.

Єдине в чому не погоджуюся з Тодуровим, так це в тому, що ми маємо справу лише з халатністю неповноцінної міністерки.

На мою думку, це принципова позиція Гаранта знищувати народ. Бо не лише дорослим не надають елементарну допомогу, а й немовлятам роблять вакцини, після яких вони стають інвалідами.

Плюс до того – відмова від фінасування онкології. Усе це в купі – ценогид проти українців.

Вибачте, по-іншому я це назвати не можу…

Нагадаємо читачам, що перший день нового року розпочався непорозумінням між МОЗ та Інститутом серця щодо розподілу бюджетних коштів.

Директор Інституту Борис Тодуров написав на офіційній сторінці, що МОЗ не закупило швидкопомічні витратні матеріали на суму в 364 мільйони гривень за програмою по серцево-судинних захворюваннях, що могло б врятувати десятки тисяч життів.

«Я абсолютно відповідально заявляю, (і можу це повторити в суді) ваша недбалість забрала більше життів українців, ніж війна за останні роки», – написав Тодуров.