Заслужена артистка України, легендарна співачка Софія Ротару нібито втратила свою сутність через пластичні операцій. Про це заявив російський художник Нікас Сафронов, який відмовився малювати портрет артистки через «великі проблем з обличчям». Так, чоловік розповів, що з Ротару він зустрічався в Криму. При цьому художник вказав, що зморшки на обличчі на картині можна було б дуже просто прибрати.

«Ні, я все розумію і приймаю всі ці сучасні технології, пластичні операції, але за ними дуже складно побачити характер людини», – сказав Сафронов.

Він зазначив, що особа Ротару змінилося до невпізнання.

«Мені хочеться показати характер людини, відкрити її суть. У випадку з Ротару, на жаль, це неможливо. Вона втратила свою сутність », – заявив Сафронов.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Воскреснье в Портофино. ❤️

Допис, поширений София Ротару / Sofia Rotaru (@sofiarotaru.official)

Нагадаємо, раніше в мережі вже з’являлася інформація щодо Софії Михайлівни і її захопленням пластичними операціями. Так, стиліст Анастасія Ніколаєва поділилася своїм професійним думкою щодо зовнішнього вигляду української естрадної співачки. За словами експерта, знаменитість в свої роки виглядає дуже добре і може похвалитися бездоганним смаком стилю. І справа тут не тільки в пластичних операціях.

«На мій погляд, Софія Ротару виглядає більш ніж гідно, враховуючи її вік і стан здоров’я. Так, у неї багато пластичних операцій, але і професія у неї, що вимагає постійного догляду за собою і її обличчям – її робота », – зазначила вона.