Так званий глава окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив про продовження федеральної цільової програми розвитку регіону – до 2030 року та збільшення обсягів її фінансування на 200 мільярдів рублів.

Про це він заявив виданню “Интерфакс”

“Володимир Володимирович прийняв рішення збільшити федеральну цільову програму, зараз узгоджується з урядом Російської Федерації з 2025 по 2030 р. виділення додаткових коштів з можливістю зсуву вліво, якщо у нас буде готовність, проектна документація.

Там 200 млрд. рублів практично. Ми маємо можливість включити додаткові заходи. Це насамперед буде водопостачання, каналізація, будівництво лікарень, шкіл”.

Президент РФ Володимир Путін заявляв, що США випробовують гіперзвукову зброю і поставлятимуть її Україні та відправлятимуть в Крим “екстремістів”.

“У США поки немає гіперзвукової зброї, але ми знаємо, коли вона з’явиться. Це ж не приховати, все фіксується. Випробування проходять успішно, неуспішно – ясно, нам приблизно зрозуміло, коли це буде. Ну, і поставлять Україні гіперзвукову зброю.

Це не означає, що завтра її застосовуватимуть, бо в нас “Циркон” вже є, а в них поки що немає. Не означає, що завтра застосовуватимуть, але під цим прикриттям озброять і штовхатимуть в Росію екстремістів із сусідньої держави, у тому числі на окремі регіони РФ, скажімо, на (окупований Росією) Крим. За вигідних, як вони вважають, для себе обставин…

Вони що, думають, ми не бачимо цих загроз, або думають, що ми безвільно дивитимемося на загрози, що створюються для Росії? У цьому ж вся проблема, нам просто нікуди рухатися далі – ось у чому питання”.