Депутати «ОПЗЖ» влаштували бійку в міськраді Маріуполя, щоб отримати доступ до фінансових потоків.

У цьому переконаний директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

За його словами, бажання представників “Опозиційної платформи – За життя” отримати преференції з бюджету міста – змусили їх до таких дій. У результаті чого в залі були пошкоджені меблі та мікрофони.

Експерт наголошує: “На кону – бюджет Маріуполя в обсязі 4 млрд грн! Що в 4 ж рази перевищує кошторис такого міста як Вишневе. Тож різні політичні сили змагаються за контроль над такими коштами”.

Негативна тенденція блокування опозицією роботи міськрад може розповсюдитись і на інші регіони України, попереджає Руслан Бортник. Що своєю чергою стане загрозою для життєдіяльності цілих міст та громад.

Нагадаємо, напередодні у Маріупольській міськраді “ОПЗЖ” влаштувала бійку, намагаючись зірвати ухвалення бюджету.

Як передає mrpl.city, під час розгляду питання щодо головного міського кошторису, проти його ухвалення виступив лідер фракції ОПЗЖ Володимир Клименко, якого підтримали і однопартійці. Варто зауважити, що раніше він проігнорував депутатський день, на якому кілька годин обговорювався якраз проєкт міського бюджету.

Як зазначив депутат від “Блоку Вадима Бойченка” Олександр Лашин, міська рада хоче ухвалити рекордний бюджет розвитку Маріуполя, не дивлячись на пандемію та кризу, але “опоненти блокують трибуну, влаштували бійку в сесійній залі та поламали техніку”.

Його колега Ірина Дудіна зауважила, що замість того, щоб поставити питання на громадському обговоренні бюджету і працювати у комісіях – в “ОПЗЖ” вирішили просто зірвати роботу сесії. І додала, що після влаштованого погрому – ніяких конкретних пропозицій від них так і не надійшло.