Проти футболіста Анатолія Тимощука, який зараз тренує російський «Зеніт», відкрили дві кримінальні справи у Німеччині – через шахрайство та несплату аліментів.

Про це повідомляє Футбол 24 з посиланням на колишню дружину Тимощука Надію Навроцьку.

Вона розповіла, що його звинувачують наразі у несплаті аліментів та шахрайстві. Зокрема, він нібито підробив її підпис в одному з документів.

«Мені вдалося довести неймовірну кількість епізодів, коли Толік нахабно брехав у суді. На сьогодні проти нього відкриті дві кримінальні справи в Німеччині. Це вже не він проти мене, я проти нього. Це держава Німеччина, а конкретніше – прокуратура Баварії проти Анатолія Тимощука. Одна стаття – за несплату аліментів. Інша кримінальна справа – за шахрайство», – сказала Навроцька.

За її словами, Тимощук надав в суд фіктивний документ, де був підроблений підпис. Окрім того, у нього були неправдиві свідчення під присягою. Окрім того, вона заявляє, що він приховує свої статки.

«Толік приховав у Росії майже всі статки, які заробив протягом своєї кар’єри, віддав у її (нинішньої жінки, – Ред.) власність всі частки у бізнесі, який відкрив у Росії, та нерухомість, яку придбав. І каже, що в нього нічого немає.

Наразі сам Тимощук ніяк ситуацію не коментував.