Президент США Джо Байден заявив, що його країна продовжить незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це повідомив Байден на пресконференції після зустрічі президентів у Женеві.

“Я заявив про непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України. Ми домовилися продовжувати дипломатичні зусилля у рамках Мінських домовленостей”, – заявив Джо Байден.

Щодо зустрічі в цілому Байден зазначив, що особиста зустріч з президентом РФ була важливою, щоб уникнути хибних інтерпретацій того, що саме він хотів донести до співрозмовника.

Путін перед цим на своїй пресконференції сказав, що питання потенційного членства України в НАТО на зустрічі торкалися зовсім побічно і тут “немає чого обговорювати”.

Крім того, президент США Джо Байден відповів на питання про можливість холодної війни з Росією. Він думає, що президент Росії Володимир Путін цього не хоче.

Про це президент США заявив на прес-конференції.

Але, за словами Байдена, це не означає, що Путін “готовий передати своє озброєння до музею”.

“Я не вважаю, що він шукає холодною війни з США. Я йому сказав, що твоє та моє покоління лише на 10 років розрізняється. Це не означає, що ми маємо обійматись та цілуватись. Але це означає, що є багато спільного. Він розуміє, що холодна війна не потрібна”, – заявив Байден.

За його словами, у Росії багато миль кордону з Китаєм, який рухається вперед.

“Чи потрібно їм тоді поводитися у більш агресивний спосіб. Я не думаю, що він (Путін, – ред.) шукає холодної війни з США”, – заявив Байден.