Колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернув увагу українців на народну депутатку фракції “Слуга народу” Галини Третьякової, яка словами про “дітей дуже низької якості” образила всіх українців.

Гройсман навіть заявив, що “народні депутати – непотрібні паразити”.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Володимира Гройсмана у мережі Facebook.

“Шок! Голова парламентського комітету з питань соціальної політики своїми словами про “дітей дуже низької якості” образила всіх українців. Людина, яка таке говорить, точно не має права називатись народним депутатом і повинна скласти свій мандат. Вона хвалить світ, де панує закон джунглів. А я не певен, що в такому світі знайшлось би місце для неї самої. Бо хтось більш сильний міг би вирішити, що народні депутати – непотрібні паразити. Чи такого світу ви насправді прагнете, пані поки ще народний депутат? Подумайте про це. Але, бажано, вже за межами українського Парламенту”, – пише Володимир Гройсман, тим самим глибоко критикуючи своїх колег.

З одного боку Гройсман правий і висловлювання Третьякової – це неприпустимо. А з іншого, українці не розуміють чого це раптом Гройсман вийшов із небуття і заговорив. Готується до місцевих виборів?