Дочка Дмитра Пєскова, прес-секретаря президента Росії, який охоче дарує свою любов усім оточуючим, поділилася в мережі новими пікантними фотографіями з відпустки за кордоном.

Знімки на березі моря Ліза Пєскова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Судячи з усього, відпочивати дівчина вирушила до Туреччини. "Туреччина, ми скучили! Країна відкрита для Росіян, наших тут знову багато, наших люблять і чекають", – прокоментувала Пєскова одну зі своїх фотографій в купальнику.

Передплатники охоче стали обговорювати курорт і зовнішній вигляд дівчини на фото. "Як я теж хочу в Туреччину!", "Туреччина – улюблена країна", "Фігуриста", "Я теж по Туреччині дуже сумую", "Вийшла Афродіта з піни морської", "Приємного відпочинку!", "Ух, яка", – коментують фотографію.

У той же час знайшлися користувачі, обурені перебуванням Пєсковій в Туреччині, вони тут же висловили своє обурення.

"Мене вражає легковажність такого поста. Кілька місяців тому російські спецслужби повідомляли про зв'язок Ердогана з терористами, що підтвердили німецькі спецслужби на цьому тижні. Навіть якщо це всього лише чутки, не можна заперечувати вкрай нестабільну обстановку в цій країні. І ви берете на себе відповідальність закликати російських громадян відвідати Туреччину? чи можете ви назвати хоч одну-єдину розумну причину поїхати туди, за винятком миттєвого популізму? " – Запитують в коментарях під фото.

"Мені здається, можна любити маму, бабусю, тата, дідуся, як можна любити малознайомих тобі людей. Турки лицеміри. Ердоган тому приклад. Збагатився завдяки Путіну, Росія годувала його країну роботою, всю вдячність ми побачили", "Офігєть! А іншим росіянам туди не можна … Сумно ", – обурюються інші.