Політичний аналітик Олександр Кочетков зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що до Володимира Зеленського вже дійшло – Петро Порошенко насправді не просто колишній вождь, а непримиренний ворог, який буде «мочити» чинну владу при кожному зручному випадку.

При цьому політичний аналітик додав, що п’ятого президента прикривають ще і Сполучені Штати з Євросоюзом, що попереджають, що не допустять «політичних переслідувань» в Україні.

Тепер ось виявилося, що Міністерство фінансів виплатило 285 мільйонів гривень за боргами такого чудового підприємства, як «Кузня на Рибальському».

Підприємство раніше на 70 відсотків належало Порошенку, і набрало кредитів під державні гарантії. Цікаво, як так вийшло, що в тяжкому 2017 році держгарантії отримало саме підприємство Петра Олексійовича, який обіймав на той момент посаду президента? Чи немає тут часом корупції?

Також цікаво, як так вийшло, що взятий підприємством кредит «Кузня» не повернула, а розплачуватися за гроші, отримані «сивочолим криголамом» доводиться рядовим українським платникам податків? Наш уряд збирається стягнути ці гроші з неплатника? Адже на багатомільйонні виборчі кампанії коштів у Порошенка вистачає, а як віддавати кредити – так грошей немає.