У Мелітополі Запорізької області водій маршрутки "Мелітополь – Миргород" відмовився везти хлопця за посвідченням учасника бойових дій, а багато пасажирів його підтримали, образливо висловившись на адресу воїна.

Як пише в своєму Facebook медик 93-й ОМБр, дружина ветерана АТО Катерина Зелена Драп’ята, водій рейсу, який відправляється о 05:50, заявив, що керівництво перевізника заборонило йому безкоштовно возити АТОшників.

Подружжя довго скандалило з водієм, після чого звернулися до касира, яка з'ясувала в центральному офісі перевізника, що ніяких заборон на безкоштовний проїзд по УБС немає.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави


"Найбільше мені сподобались глядачі нашого дійства, які про нас розповіли такі речі що й страшно вимовити в голос. Від "Воот гєраіня тут нашлась, тоже ваєвала, наваєвалась? тєпєрь права качаєт" до "20 лєт а такой наглий, што же дальше будєт. Ми вапщета купілі білєти купілі і із за вас далжни тут ждать". Я все розумію, всі мають права.., але чому МИ не можемо вимагати свої права, а ВОНИ так?", – обурилася вона.В результаті касир продала квитки по УБД на цей же маршрут, але водій відмовився вести пару навіть за квитками.

"Сказав поки не вийдем,- він не буде їхати. Ось так просто. Дякуючи моїм батькам, які теж почали приймати участь в дискусії, він все таки сів в автобус грюкнувши дверима і ми поїхали… Для мене це шок і стрес, для мого чоловіка не менше", – додала вона.

Катерина Зелена Драп'ята зазначила, що люди стали дуже злими і не хочуть або бояться відстоювати свої права.

"нереально страшно "приводити" своє дитя в цей світ, а ще страшніше пояснювати що люди це дійсно стадо, зі страхом, ненавистю в душі та бажанням принизити всіх хто відрізняється від них", – констатувала вона.


 ‡агрузка...