Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова задекларувала 242,1 тисячі гривень доходу і сплату 5 500 199 гривень відсотків по кредиту за 2017 рік, передає Корупція.Інфо
 
Такі дані наводяться в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Весь дохід Денисової склала депутатська зарплата.

Крім того, Людмила Денисова задекларувала готівкою 53 тисячі доларів і 2 млн гривень (у 2016 році – 7,8 млн гривень).

На рахунках в Державному експортно-імпортному банку омбудсмен зберігає 100,7 тисяч гривень і 679 євро.

У власності Денисової знаходяться квартири площею 203 кв. м в Києві і 119,2 кв. м в включеному Росією Севастополі, гараж в Києві, нежитлова нерухомість площею 303,3 кв. м в селищі міського типу Паркове в Криму, 25% нежитлової нерухомості площею 532,7 кв. м в Севастополі, 933,2 кв. м – в Сімферополі, 350,6 кв. м і 241,7 кв. м. – в Ялті, а також автомобіль Audi A6 2003 року випуску.

Також Людмила Денисова сплатила страховий платіж в розмірі 95 678 гривень за договором страхування нерухомості від нещасних випадків.

Денисова є кінцевим бенефіціаром компаній “Тріора” (Київ), “Севастопольмарінсервіс” (Севастополь), “Батіліман” (Сімферополь), “Гуматекс ЛТД” (Лисичанськ, Луганська область), “Торговий дім” Кримзалізобетон “(Сімферополь), а також” Гуматекс Балтія “(Латвія).

Крім того, Денисова задекларувала намиста з перлин Mikimoto і годинник Ulysse Nardin.

У розділі “Фінансові зобов’язання” омбудсмен зазначила отриманий в 2015 році кредит на квартиру в Києві в розмірі 23,9 млн гривень, а також отриманий в 2016 році позику від своєї матері в розмірі 12 млн гривень.

Відзначимо, що раніше у Людмили Денисової знайшли бізнес у Криму, який після окупації півострова перереєстрували на російську податкову.

Уповноважений з прав людини, яка прийшла в ВР від “Народного фронту”, є одним з контролерів компанії, що працює в Криму після анексії. При цьому доньки Денисової числяться серед засновників ще п’яти кримських компаній.

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

До окупації Криму Денисовій належала чверть будівельної компанії “Кримзалізобетон”. Однак на початку 2015 року її перереєстрували в окупованому Сімферополі відповідно до законодавства РФ.

В Єдиному держреєстрі юросіб РФ зазначено, що засновником цієї компанії є українська ТОВ “Тріора”, в якій 25% статутного капіталу належить Денисовій.