b-00354730-a-00033534

Головний "радикал" України Олег Ляшко живе явно не "на одну зарплату".

Нерухомість Ляшка: Будинок у Конча-Заспі та елітний офіс в центрі Києва.
Як свідчать витяги з Реєстру майнових прав, які є у розпорядженні depo.ua, в липні цього року Ляшко взяв в оренду досить великий будиночок та землю в селищі Козин під Києвом, передає Корупція.Інфо.

Як зазначається у документі, загальна площа – 549.5 кв.м, житлова – 75.4 кв.м.

Договір оренди був укладений 17 липня цього року до липня 2025 року з правом пролонгації. Орендодавець Савицький Артем Валентинович, який балотувався до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах у 2014 році від Радикальної партії під номером 92.

28-річний пан Савицький також люб'язно надав Ляшкові дві земельні ділянки у цьому ж районі площею 0,45 та 0,1423 га. Призначення землі, як відзначається у документі, "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)". Договір оренди укладено до 2025 року з правом пролонгації.Зазначимо, Артем Савицький входить до переліку членів "азаровського" колективу забудовників "Південний", завдяки якому і виникло "чиновницьке поселення" у Конча-Заспі.

Савицький-старший, батько "друга" Ляшка, очолював Громадську раду при Міністерстві екології та природних ресурсів, яким свого часу керував міністр-втікач Едуард Ставицький.

У 2008 та 2009 роках Валентин Савицький керував Центром державного земельного кадастру, а також був народним депутатом від Народної аграрної партії у Раді четвертого скликання (2004-2006 роки).  А ще раніше працював в Адміністрації президента Кучми – займав посаду голови Контрольного управління.

Сім'я Савицьких також опинялася у центрі скандалу – у 2008 році Валентин Савицький-молодший, ще один син чиновника, став винуватцем ДТП, в якому загинула жінка. Однак це не завадило йому балотуватися в депутати Київради у 2014 році.

Ляшко також є власником елітного офісу на Кловському узвозі в Києві загальною площею 182.8 кв.м. Розжився цим офісом Ляшко на початку вересня 2013 року. 

Олег Ляшко також є володарем гаража у центрі Прилук площею 127,5 кв. м.