Дитині потрібна тривала реабілітація. Димитров Богдан має цілу низку діагнозів, які не дають дитині розвиватися так, як його однолітки. Проте завдяки постійним заняттям і реабілітаціям, у хлопчика є шанси бути звичайною дитиною і мати повноцінне життя. До такого стану призвів нещасний випадок з Богданчиком, який стався, коли дитині було всього 1 рік і 8 місяців.

"Богдан вийшов сам у двір, за пару хвилин сестра пішла за ним, але ніде його не було. Всі кинулися шукати і знайшли в ямі від підземної колонки, в якій була вода. Поки Бодю шукали, він наковтався води, дістали мертвим. Поки їхала швидка, будинки надавали першу допомогу, швидка приїхала з району і дали укол адреналіну, і серце запустили. В дорозі знову була зупинка серця. Висновок лікарів: клінічна смерть 12 хв, мозок мертвий, кома 3 ст.", – розповідає мама хлопчика.

Незважаючи на всі негативні прогнози лікарів, хлопчик оговтався і навіть після нетривалої реабілітації почав бігати. Проте радість батьків тривала недовго, стан малюка почав стрімко погіршуватись і він знову впав у кому.

"Робимо КТ головного мозок – гідроцефалія. Прооперували і синок ввечері сказав "мама". Але почалися проблеми з координацією Богдаші – перестав ходити, голову тримати і висихав на очах. Робимо МРТ головного мозку – виявили утворення на мозочку. Готують до великої, важкої операції на мозочку. Вижив. Після – гнійний менінгіт і втрата зору. В підсумку 8 операцій і кілька ком за 3 місяці", – розповідає жінка.

Всі подальші роки батьки робили все можливе, щоб повернути дитину до нормального життя і їм вдалося досягти значних результатів завдяки постійним реабілітаціям, які потрібно продовжувати, але батькам все важче назбирати потрібні кошти. Тому вони просять про допомогу небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Карта ПриватБанку 5168 7573 5746 7408 Вавілкова Марія