Юрій Шмигельський кілька років тому отримав компресійний перелом шийного відділу хребта з ураженням спинного мозку під час невдалого пірнання у воду на відпочинку.

Друзі, які були з ним, вчасно витягнули з води, бо поворухнутись хлопець вже не міг. Лікарі провели термінову операцію, а потім почалися роки реабілітації. «В обласній лікарні я пролежав майже місяць, а за 2 місяці, своїми силами, нам вдалося зібрати кошти та поїхати на реабілітацію до міста Львова. Після кількох курсів реабілітації я побачив позитивну динаміку в своєму відновлені. У мене почали працювати руки, почали трошки відходити пальці на руках, я став краще тримати спину та краще сидіти у візку», – розповідає юнак.

Та через такий розвиток подій у Юри проявилась ще одна хвороба, яка до трагедії зовсім не давала про себе знати. Нирки молодого чоловіка почали вкриватись кістами і порушувалась їхня робота. Тепер потрібні регулярні обстеження, щоб корегувати лікування, адже за такої хвороби нирки можуть відмовити повністю.

«Коли я опинився у візку, в мене хвороба начала прогресувати, а саме пішов полікістоз в обох нирках. Після чого одразу ж у  крові зросли показники креатиніну та сечовини в декілька раз вище норми, тому зараз я мушу кожного місяця спостерігатись у лікарів та контролювати показники креатиніну та сечовини в крові, щоб вони більш не піднімалися. Насправді це дуже важко робити і на це йде дуже багато коштів», – каже Юра.

Для родини, яка самостійно кілька років намагається поставити молодого чоловіка знову на ноги, додаткові витрати ще й за такого діагнозу – непосильне завдання. «Я хочу звернутися до всіх небайдужих людей з проханням допомогти мені зібрати кошти, якщо не на трансплантацію нирок, то хоча б на те, щоб я міг поїхати на лікування кожного місяця, підтримувати свої нирки, проходити реабілітацію, все ж таки не втрачаю надії стати на ноги, так як багато лікарів давали мені шанси на те, що я встану. Тому я не опускаю руки і дуже прошу всіх небайдужих допомогти мені», – просить Юра.

Реквізити для допомоги:

Каркта ОщадБанку Шмиговська Любов Василівна 

5167 4901 3817 5147 гривнева

Картка ПриватБанку Шмиговська Любов Василівна 

5168 7573 6208 4560 валюта