Загиблий у зоні АТО на Донбасі оперний співак Василь Сліпак виявився братом міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

Про це сам глава міністерства написав на своїй сторінці у Facebook, не уточнивши, проте, ступінь родинного зв'язку, передає Корупція.Інфо.

Омелян поділився спогадами про вбитого бійця й опублікував його фотографії.

"Він був енергійним, сповненим оптимізму. Що б не було, як би важко не було – він посміхався, жартував, дивився в небо. Йшов уперед. Два метри зросту, прямий хребет і правда з вуст. Він жив тим, що робив. Не просто співав, а був героєм сцени. Так і воював. Не розповідаючи про саму війну. Любив друзів і подруг, твердо відрізав ворогам, жив Україною", – написав Омелян.

"Колись, у дитинстві, я прищемив йому палець дверима. Ніготь зійшов, а новий виріс погано. "Знак, що брат завжди думає про тебе", – сміявся він при зустрічі і тикав тим пальцем.

Безмежно товариський, готовий віддати останнє і так само безтурботно приїхати до тебе на день, а залишитися або запросити на кілька місяців", – розповів Омелян.

Він також написав, що Сліпак спочатку не зізнався, що воює в зоні АТО і довго відмовлявся від допомоги.

"Сцена була його покликанням. Це був його Голлівуд. До неї він ішов з дитинства. "Дударик", гран-прі Франції, Паризька опера – досягнення не тільки особисте, але й, як здавалося нам, всієї Україні та нашої сім'ї", – також написав міністр.

Нагадаємо, що оперний співак Василь Сліпак, який воював на Донбасі в рядах ДУК "Правий сектор", був убитий снайпером біля селища Луганське 29 червня.